Novinky

novinky a aktuality naší společnosti
V našem světelném studiu – showroomu – najdete na více než 300 m² nejnovější způsoby osvětlení pomocí LED technologie.

Zásadní odlišnost našeho studia od jiných spočívá v tom, že u nás naleznete nejen hotová svítidla, ale zejména způsoby osvětlení na míru.

Právě osvětlení na míru je obrovskou přidanou hodnotou LED typu osvětlení.

Na našem studiu můžete vidět, jak správně nasvítit schodiště, kuchyně, šatní skříně, niky. Dále jak lze používat nepřímé osvětlení, osvětlení stropů atd.

K modernímu osvětlení pak patří různé systémy pro regulaci osvětlení - stmívání, bezdrátové ovládání, plynulé měnění barev světla a nejnověji pak ovládání pomocí mobilních telefonů.

Všechny produkty a systémy, které prezentujeme, dovážíme do České republiky. Jako přímí dovozci poskytujeme nadstandardní záruky a kvalita je pro nás významným měřítkem.

Vedle osvětlení pak u nás naleznete prezentaci vypínačů, pohybových čidel, zásuvkových lišt a sloupků 220V a mnoho dalšího.

V případě, že Vás naše prezentace zaujme, bude se Vám věnovat náš vyškolený personál a pomůže Vám s výběrem a návrhem.

Pro Vaše pohodlí je připraven i náš technický tým – máme vlastní vyškolené techniky, kteří jsou schopni zvládnout i velmi složité aplikace a montáže. Naše osvětlení tedy nejen prodáváme, ale zajistíme Vám i jeho kompletní montáž nebo technickou podporu pro Vaší montážní firmu.

Těšíme se na Vaši návštěvu a pokud budete chtít 100% servis, neváhejte nás předem kontaktovat a domluvit si termín schůzky. Budete tak mít záruku, že se Vám budeme moci naplno věnovat.

Váš tým ELMETLIGHT

Nahlédněte do našeho moderního LED studia

Těšíme se na Vaší návštěvu
FOTOGALERIE